Tüm Yazılar >

TaoTronics SoundSurge 85 İncelemesi: Bütçe Dostu Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık

TaoTronics SoundSurge 85'in tasarımı, sadeliğinde çekici. Kulaklıklar mat siyah renkte, kulak kupalarında gümüş detaylarla süslenmiş. Kulak kupaları, dış gürültüleri izole etmek için etkili bir şekilde kulakları kapatıyor. Hafıza köpük pedler ve başlık, bu bütçe dostu kulaklıklara yeterli miktarda destek sağlarken, yumuşak suni deri kaplama da bu kulaklıkların tarzını kesinlikle arttırıyor.
taotronics soundsurge 85 kutu içeriği

Anahtar Özellikler

  • Bluetooth 5.0
  • 40mm sürücüler ve aptX kodek
  • 40 saat oynatma süresi
  • Hızlı şarj edilebilir pil
  • Aktif gürültü engellemeTaoTronics SoundSurge 85 Tasarımı

TaoTronics SoundSurge 85’in tasarımı, sadeliğinde çekici. Kulaklıklar mat siyah renkte, kulak kupalarında gümüş detaylarla süslenmiş. Kulak kupaları, dış gürültüleri izole etmek için etkili bir şekilde kulakları kapatıyor. Hafıza köpük pedler ve başlık, bu bütçe dostu kulaklıklara yeterli miktarda destek sağlarken, yumuşak suni deri kaplama da bu kulaklıkların tarzını kesinlikle arttırıyor.

Kulaklıklar, bir çift over-ear için mümkün olan en kompakt ve hafif hissiyatı sunuyor, sadece 220g ağırlığında. SoundSurge 85, taşınabilirlik için düz taşınabilir veya sıkıştırılarak çantaya kolayca sığdırılabilen bir şekilde katlanabiliyor. Yumuşak çekme kordonlu taşıma çantası, kulaklıkları ve şarj kablosunu bir arada saklamanın pratikliğini sunuyor.

TaoTronics SoundSurge 85 Aktif Gürültü Engelleme Özelliği

SoundSurge 85, 40mm sürücülere ve Qualcomm’un aptX kodekine sahip, kablosuz ses kalitesini artırmak için Bluetooth 5.0’ı kullanıyor.

Kulaklıklar, dış gürültüyü sınırlamak için aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip. ANC, istenmeyen sesleri başarılı bir şekilde engelliyor, ancak TaoTronics’in diğer kulaklıklarında bulunan ANC kadar iyi donanımlı değil.

TaoTronics SoundSurge 85 Ses Performansı

SoundSurge 85, bütçesi için oldukça güzel bir ses sunuyor. Test ederken kullanılan The Who’un “Baba O’Riley” şarkısı, piyano ve davulun geniş ve iyi tanımlanmış hissedilmesini sağlayarak canlı bir stereo görüntü sunuyor. Ancak, şarkı yüksek ve düşük frekanslar arasında belirli bir dinamizm eksikliği yaşadı, bu da orta frekansların bulanık hissetmesine neden oluyor.

SoundSurge 85, Talking Heads’in Burning Down The House şarkısındaki çevik bas çizgisine ayak uydurmakta zorlanmadı. Bu şarkı, gürültü engelle iyi şeme açıkken enkilde seslendiriliyor, enstrümanlar arasındaki karmaşayı azaltıp ve daha dengeli bir ses sunuyor. Kulaklıklar, yüksek frekanslara gelindiğinde de sorun yaşamadı. Childish Gambino’nun 12.38 şarkısında duyulan yüksek notalar, gürültülü basın ardından dolgun bir şekilde kaldu.

SoundSurge 85, gerçek bir ses tutkunu memnun etmese de, ses kalitesi gayet güzel.

SoundSurge 85,diğer Hi-Fi kulaklık seçeneklerine kıyasla daha uygun bir fiyatla keyifli bir ses sunuyor.Daha etkileyici ses ve daha iyi ANC performansına sahip modeller olsa da, SoundSurge 85, ANC arayan herkes için iyi bir tercih.

Paylaş:

İçindekiler